vÍtejte na blogu

Kategorie

SVATEBNÍ

BOUDOIR

RODINNÉ

PORTRÉT

CHCI VÍCE INFORMACÍ O FOCENÍ

Více obsahu můžete také sledovat na:

S Luckou jsme fotily boudoir fotografie pro jejího partnera jako dárek pod stromeček v prostředí Bohostudia na Smíchově. Vánoční atmosféru jsme na fotkách ladily jemně jen na některých fotografiích.

Klikni pro vÍce fotek

Katce a jejímu partnerovi jsem nedaleko Karlštejna původně fotila párové fotografie, pak se to ale v půlce zvrtlo a fotily jsme už jen portréty. Jakub byl rád, že už má splněno. Katka je tak krásná a ty šaty… musely jsme to využít na maximum!

klikni pro více fotek

S Barčou se známe již několik let z psychoterapeutického výcviku a máme syny narozené je stejný den, jen pár hodin od sebe. Mám Barču moc ráda! Shodou okolností jsme se ten den nacházeli na místě jejich svatby, Báře a Honzovi se brzy k Maxíkovi narodí jeho sestřička a tak jsme se rozhodli pro neplánované těhotenské […]

KLIKNI PRO VÍCE FOTEK

Hanka s Ondrou už mají dva báječné kluky, Maxíka a Matyáška. K nim brzy přibyde do party sestřička. Všichni se na ni už moc těší ! Já také, jelikož už jsme domluveni na vánočním domácím focení, kde už bude celá rodinka kompletní.      

kLIKNI PRO VÍCE FOTEK

Krásná příroda, řeka, rozlehlé pastviny a spokojené kravičky. Tomu říkám bio farmaření! Tato příjemná a uvolněná svatba  se konala v Nespekách, přímo tedy v Bistru Ledce.  Klienti si mě objednali až na obřad, který se konal v malém místním kostelíku. Jedním slovem nádhera! (klikni pro zvětšení fotky)

kLIKNI PRO VÍCE FOTEK

V lednu napadla spousta sněhu a z krajiny se stala zimní pohádka. Jirka se Sárou byli nadšení (já také) a tak jsme spolu podnikli sněhové těhotenské focení. Mám zimu moc ráda a focení jsem si moc užila. Voděradské bučiny jsou kouzelné za každého počasí a ročního období.  

KLIKNI PRO VÍCE FOTEK

KONTAKTUJTE MĚ

objednÁvky, rezervace termÍnu, dotazy

JANA BÓbiKOVÁ

IČO: 05180490
č.ú.: 2901025722/2010
janabobikova@gmail.com
774 505 986


ODESLAT

thank you

YOUR MESSAGE HAS BEEN SENT