informace

INVEsTICE DO vzpomÍnky

Zachycuji vzpomínky do fotografií, které teprve s časem získávají svou pravou hodnotu. Až časem zjišťujeme, jak jsou pro nás cenné.

Nebojte se zeptat...

Zde naleznete základní informace o focení a ceník služeb. Pokud budete mít zájem dozvědět se více, můžete mi poslat email. Já vám ráda zašlu další detaily a odpovím na vaše dotazy. 

Těším se.

Jana 

Chcete BÝT NA FOTKÁCH SÁMI SEBOU? MÍT PAMÁTKU NA blÍzkÉ, kterÉ milujete? na to, jak vÁm spolu bylo hezky v pro vÁs vzÁcnou chvÍli? Pokud ano, jste na sprÁvnÉ adrese!

FOCENÍ JAKO DÁREK

Darujte svým blízkým  profesionální focení jako dárek ve formě voucheru!

Voucher lze objednat jako poukaz na svatební, rodinné, párové, portrétní individuální focení, na boudoir, ale i akt.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na:

"

Reference

Fotky jsou krÁsnÉ! ProchÁzÍm je stÁle dokola!

Jsem zpěvák a fotografování patří k mé profesi. Upřímně jsem to nikdy neměl moc rád. S tebou je focení úplně jiné. Líbí se mi, že jsi přátelská a vždy víš, co od fotky chceš. Nejen, že je vždy pohoda, ale výsledky pokaždé stojí za to! Děkujeme.

VERONIKA + RADEK BANGOvi

ObvyklÉ dotazy

jak probíhá placení?


Platby prosím zasílat na účet předem, nejpozději po vybrání fotografií na úpravu. Číslo účtu najdete u kontaktního formuláře. Děkuji.

Mohu si k focení pŘiobjednat vizážistické služby?


Spolupracují s předními maskérkami, za které dám ruku do ohně. Doporučím vám profesionálky, se kterými mám letité zkušenosti. Na focení je profesionální make-up vždy plus. U boudoiru a svateb to považuji za základ.

jaký je termín dodání fotografií?


Fotografie dodávám zpravidla do 3 týdnů od vybrání fotek pro úpravu. Svatební fotografie dodávám v rozmezí 3 až 8 týdnů od svatby. Svatební ochutnávku odevzdávám do 7 dní po konání svatby. 

PŘijedete za námi?

Fotím hlavně ve Středních Čechách a v Praze. Po domluvě není problém dojet do větší vzdálenosti, pak si účtuji  poplatek za dopravu. 

JAk dlouho focení trvá?


Rodinné a portrétní focení trvá 1 až 2 hodiny. Boudoir 3 až 4 hodiny - 1.5 hodiny make-up, 1,5 hodiny a více samotné focení.

JAk si objednat focení svatby?


Pro informace o volných svatebních termínech mi prosím napište e-mail. Termín se rezervuje složením závdavku/rezervačního poplatku na účet. Po jeho složení zasílám platební doklad. Následně si domluvíme předsvatební schůzku, kde se lépe poznáme a probereme váš svatební den.

Kde focení probíhá?


Jsem vždy ráda, když fotíme na místě, které je klientům blízké. Buď u nich doma, nebo v přírodě, kde to mají rádi. Klienti tak mají vzpomínku na místo, které je jim drahé a kde prožili hezké chvíle. Na boudoir je osvěžující pronajmout si hezký hotelový pokoj, například s kamarádkami a podělit se o náklady, či fotit u klientky doma. Případně mohu sama doporučit své oblíbené lokace, či pronajmu za poplatek studio na focení.  

jAK FOCENÍ PROBÍHÁ?


Při focení je pro mě velmi důležitá přátelská atmosféra a pohoda. Snažím se při práci klienty neřídit. Je skvělé, když spolu přirozeně komunikujete, dotýkáte se a chováte se spontánně. Pokud se na to zezačátku necítíte, nevadí, ráda vás navedu.
Focení je čas pro vás. Máte si focení užít a fotografa využít pro sebe nejvíc, jak jen dokážete. Nemusíte se opravdu ničeho obávat. Klienti, hlavně ti mužští, bývají někdy nervózní a focení absolvují hlavně proto, aby udělali radost svým bližním. Tyto pocity naprosto chápu. Uvidíte, že to spolu zvládneme a že focení pro vás bude hezkou vzpomínkou.  Postarám se o vás, bude nám spolu příjemně. 

Jak se na focení pŘipravit?

Ideální je si před focením dostatečně odpočinou a pokud možno vykonávat nějakou příjemnou činnost, abyste byli na focení naladění. 
Důležité je sladit outfit s prostředím, ve kterém budeme fotit, či ho přizpůsobit záměru  focení. Pokud se fotí více osob je dobré, aby se styl oblečení účastníků netloukl.
Několik dní před focením je třeba se cíleně neopalovat. Zarudlá a podrážděná kůže se hůře retušuje. V létě, v případě boudoir focení, je třeba dávat si pozor na opálené rukávy.
Doporučuji se na focení upravit - nehty, vousy, make-up apod. V případě boudoiru a objednání maskérky přijďte nenalíčená a oblečená do volného prádla, které nezpůsobuje na kůži otlaky.

Napsali jste

"Skvělý lidský přístup. Neskutečná ochota a trpělivost. Člověk, který má zkušenosti, ví co dělá a proč to dělá. A hlavně, opravdu to umí s muži. Můj chlap celou hodinu vydržel a dokonce ho to bavilo. Za nás maximální spokojenost a určitě jsme nebyli naposledy."

Petra Štruplová

"Janu známe už několik let a pro nás neexistuje nikdo lepší! Je profesionál s přátelským přístupem. Dokáže vyfotit i mého absolutně nefotografovatelného muže a pytel blech v západu slunce (čti: dvě malé děti 2 hod po večerce ). Máme díky ní už řadu krásných vzpomínek a určitě je v budoucnu budeme spolu s ní tvořit dál! Děkujeme Jani!"

Renata Kasíková

"Rádi bychom poděkovali naší svatební fotografce Janě Bóbikové za odvedenou kvalitní práci při fotografování našeho sňatku. V hektickém dni, jakým den svatební pro nevěstu i ženicha bývá, velice oceníte, když něco běží dobře a hlavně nezávisle na vás. V našem případě byla oním dobře namazaným hodinovým strojem právě fotografka. Na její práci bychom s manželkou rádi vyzdvihli několik předností. V prvé řadě je kvalita fotografií a tvůrčí invence na špičkové úrovni. Janiny fotografie jsou  originální. Velice jsme rovněž ocenili její energičnost při skupinovém fotografování, které bývá často kamenem úrazu - hosté se pomalu mohou začínat nudit, když organizace vázne. V Janině případě toto nehrozí, nevázlo naprosto nic. A závěrem bychom zmínili velice rádi ještě jednu zásadní věc - Jana je velice sympatická, milá a trpělivá. Jistě můžeme Janu vřele doporučit."

Petr Hríbek

AUTORSKÁ PRÁVA

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa. Nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.


souhlas s poskytnutÍm foTografiÍ

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na svých webových stránkách a sociálních sítích. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly uveřejněny, je nutné o tom fotografa informovat předem a to při domlouvání zakázky. Pokud tak neučiníte, je to považováno za váš souhlas.
Osobní údaje které budou poskytnuty (jako jméno, email a telefonní číslo), pro plnění smluvního vztahu, budou zpracovány po následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

CENÍK FOCENÍ

ZÁKLADnÍ CENovÉ VARIANTY

 ❤

OSTATNÍ DLE individuální DOMLUVY

KLASIK a

3000,-

• rodinné, párové, portrétní focení,   boudoir, akt
•  10 upravených fotografií dle   vašeho výběru
•  fotografie v digitální podobě
• fotografie převedené i do černobílé   varianty

KLASIK b

4000,-

• rodinné, párové, portrétní focení,   boudoir, akt
• 20 upravených fotografií dle   vašeho  výběru
•  fotografie v digitální podobě
• fotografie převedené i do černobílé   varianty

SVATEBnÍ VARIANTA A

15 000,-

• nafocení obřadu, hostiny a společných fotografií
• cca 300 upravených fotografií
• cca 50 tištěných fotografií
• všechny fotografie v digitální podobě na flashdisku

SVATEBnÍ VARIANTA b

20 000,-

• nafocení svatby od příprav až po   část afterparty
• cca 500 upravených fotografií
• cca 75 tištěných fotografií
• všechny fotografie v digitální podobě na flashdisku

KONTAKTUJTE MĚ

objednÁvky, rezervace termÍnu, dotazy

JANA BÓbiKOVÁ

IČO: 05180490
č.ú.: 2901025722/2010
janabobikova@gmail.com
774 505 986


ODESLAT

thank you

YOUR MESSAGE HAS BEEN SENT